Loading...

S knížkou v akci

Chcete žáky seznámit s knihou praktickou cestou? Co tahle vzít na pomoc divadlo? V dílně si žáci projdou od interpretace textu až k jevištní realizaci. Vyzkouší si pozici dramaturga, režiséra, výtvarníka i herce. Důraz je kladen na utváření vědomí své pozice v pracovním týmu a spolupráci mířenou ke společnému výsledku. Výběr knihy, kterou se budeme zabývat, je zcela na Vás. 

Vzdělávací oblasti: Jazyk a jazyková komunikace, Člověk a společnost, Umění a kultura, Člověk a svět práce + průřezové téma Osobností a sociální výchova.
Klíčová slova: komunikace, kooperace, sebepoznání, interpretace, dramatizace, kreativita, inscenační tvorba.

Vhodné pro: 2. stupeň ZŠ a SŠ

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.