Loading...

Pronajměte si nás pro svou akci

Velký sál

Zorganizujte svou kulturní nebo společenskou akci v sále ve stylu art deco s původním sádrovým promítacím plátnem.  Vedle sálu je VIP salónek, bar a uzamykatelný skladovací prostor. Pod pódiem se nachází prostorná ​herecká šatna s vlastním vstupem z ulice Norská, sprchovým koutem a toaletou. Na vaši akci umíme zařídit catering a pomůžeme vám ji ​technicky i personálně zajistit. Pro návštěvníky máme vyhrazený speciální vchod, šatnu, úschovné skříňky a jsme bezbariéroví.

Více informací

 

KAPACITA
maximální kapacita 350 osob (prostor je variabilní)

CELKOVÁ PLOCHA SÁLU
16 × 23 m

DISPOZICE PROSTORU
odkaz na soubor seznam techniky, plánek

CENA
Dle dohody

Poptat pronájem

Klubovna

Hledáte prostor, kde se můžete pravidelně scházet, pořádat kroužky, pracovní schůzky nebo narozeninovou oslavu pro děti? Vyzkoušejte naši Klubovnu, kterou najdete v přízemí Vzletu. Součástí odhlučněného prostoru je šatna, základní zvuková aparatura, baletizol, stůl, židle a úložný prostor. Klubovnu vám vždy pomůžeme vybavit podle vašich představ.

KAPACITA
15 - 20 osob

CELKOVÁ PLOCHA SÁLU
3,8 × 6,2 m

DISPOZICE PROSTORU
odkaz na plánek

CENA
Dle dohody | Se slevou, pokud bydlíte nebo tvoříte zajímavé
věci na Praze 10

Poptat pronájem

Malé foyer

Malé foyer je předsálí velkého sálu a je ideálním místem pro společenské akce, catering, debaty, přednášky nebo komorní divadelní představení. Disponuje odděleným Zlatým VIP salónkem pro menší skupinu o 10 až 15 lidech. Malé foyer lze částečně zatemnit.

KAPACITA
maximálně 60 osob

CELKOVÁ PLOCHA SÁLU
5,9 x 11,3 m

DISPOZICE PROSTORU
odkaz na plánek

CENA
Dle dohody | Se slevou, pokud bydlíte nebo tvoříte zajímavé
věci na Praze 10

Poptat pronájem

Máte zájem o prostory Vzletu? Zanechte nám nezávaznou poptávku, ozveme se Vám.

Name(Required)
Email(Required)

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.