Loading...

Vzlet Talk

Vzlet dává zelenou nejen kvalitnímu kulturnímu programu, ale také debatám a konferencím na společenská témata, která stojí za pozornost. Spolu se serverem Seznám Zprávy stojíme za jedinečným formátem oživlého podcastu 5:59 na scéně. Pravidelně pořádáme talk show Divadla VOSTO5 Kupé ve Vzletu s neotřelými hosty a v rámci doprovodného programu k našim inscenacím pořádáme dramaturgické úvody nebo diskuze s tvůrci. Teď vám už nic neuletí!

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.