Loading...

Často kladené otázky

Kde a jak mohu zakoupit vstupenky?

Vstupenky můžete koupit na našem webu v sekci program, kde lze platit on-line kartou nebo bankovním převodem. Vstupenku následně nemusíte tisknout, stačí ji ukázat v telefonu u vstupu do sálu před akcí.

Vstupenky lze také zakoupit přímo na pokladně Vzletu, kterou najdete ve velkém foyer v prvním patře na adrese Holandská 669/1 – vždy 60 minut před začátkem akce. Na místě lze platit hotově i kartou.

Pokud potřebujete uhradit vstupenky přes fakturu, kontaktujte nás na vstupenky@vzlet.cz. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Jak mohu zrušit nebo vyměnit vstupenku?

Pokud potřebujete zrušit nebo vyměnit vstupenku, tak se obraťte na email info@goout.cz a do kopie uveďte i náš email vstupenky@vzlet.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Kdy je možné se usadit v sále a jsou místa číslovaná?

Na představení vás pustíme speciálním diváckých vchodem, který najdete nalevo od Kafe Vzlet. Jde o samostatný vstup z ulice Holandská, kde vás čeká vystoupání po schodišti a v prvním patře na vás čeká pokladna a také bar.

Otevíráme ho vždy 60 minut před začátkem. Pokud se chcete potkat před představením se svým doprovodem dříve a chcete si ještě nad skleničkou, nebo kávou popovídat v příjemném prostředí, můžete využít Kafe Vzlet, ze kterého je také možné vystoupat směrem k hlavnímu sálu.

U většiny kulturních akcí ve Vzletu není vstupenka vázaná na konkrétní sedačku.

Je možné ve Vzletu připravit firemní akci?

Pokud chcete pro své zaměstnance připravit něco speciálního, není problém. Ozvěte se nám a rádi s vámi vymyslíme večer ušitý podle vašich představ. Kontaktujte šéfku provozu Emílii Formanovou na emilie@vzlet.cz.

Poskytujete slevy na vstupenky?

Poskytujeme slevy pro děti, studenty a držitele ZTP.

Pro uplatnění studentské a ZTP slevy potřebujeme před vstupem do sálu vidět váš platný průkaz.

Studenti uměleckých škol mají vstupné na místě za 150 Kč po předložení dokladu o studiu.

Jak se do Vzletu dostanu?

Metrem linky A se k nám přiblížíte na zastávku Náměstí Míru, potom stačí nasednout do tramvaje 22 nebo 13 a vystoupit na zastávce Vršovické náměstí, ze které je to 3 minuty pěšky.

Pokud jedete autobusem, vystupte na zastávce Slovinská, ze které je to 6 minut pěšky.

Jestli jedete autem, musíte si zaplatit parkování na modré zóně P10-0222. (V takovém případě ale přijdete o naši skvělou Vinohradskou 11° a to se nevyplatí.)

Jsem osoba se zdravotním postižením, jak se dostanu na představení?

Máme bezbariérový vstup i výtahovou plošinu, ale prosíme, pro jistotu nám o své návštěvě dejte dopředu vědět, abychom vás přesně instruovali a přichystali rozestavení židlí. Kontaktujte prosím šéfku provozu Emílii Formanovou na emilie@vzlet.cz.

Velký sál i toalety jsou bezbariérové.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.