Loading...

Často kladené otázky

Kde a jak mohu zakoupit vstupenky?

Vstupenky můžete koupit na našem webu v sekci program, kde lze platit on-line kartou nebo bankovním převodem. Vstupenku následně nemusíte tisknout, stačí ji ukázat v telefonu u vstupu do sálu před akcí.

Vstupenky lze také zakoupit přímo na pokladně Vzletu, kterou najdete ve velkém foyer v prvním patře na adrese Holandská 669/1 – vždy 60 minut před začátkem akce. Na místě lze platit hotově i kartou.

Pokud potřebujete uhradit vstupenky přes fakturu, kontaktujte nás na vstupenky@vzlet.cz. Rádi vám vyjdeme vstříc.

 

Poskytujete slevy na vstupenky?

Poskytujeme slevy pro děti, studenty a držitele ZTP.

Pro uplatnění studentské a ZTP slevy potřebujeme před vstupem do sálu vidět váš platný průkaz.

Studenti uměleckých škol mají vstupné na místě za 150 Kč po předložení dokladu o studiu.

 

Jak mohu zrušit nebo vyměnit vstupenku?

Pokud potřebujete zrušit nebo vyměnit vstupenku, tak se obraťte na email info@goout.cz a do kopie uveďte i náš email vstupenky@vzlet.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Jak se do Vzletu dostanu?

Metrem linky A se k nám přiblížíte na zastávku Náměstí Míru, potom stačí nasednout do tramvaje 22 nebo 13 a vystoupit na zastávce Vršovické náměstí, ze které je to 3 minuty pěšky.

Pokud jedete autobusem, vystupte na zastávce Slovinská, ze které je to 6 minut pěšky.

Jestli jedete autem, musíte si zaplatit parkování na modré zóně P10-0222. (V takovém případě ale přijdete o naši skvělou Vinohradskou 11° a to se nevyplatí.)

 

Kdy je možné se usadit v sále a jsou místa číslovaná?

Na představení vás pustíme speciálním diváckých vchodem, který najdete nalevo od Kafe Vzlet. Jde o samostatný vstup z ulice Holandská, kde vás čeká vystoupání po schodišti a v prvním patře na vás čeká pokladna a také bar.

Otevíráme ho vždy 60 minut před začátkem. Pokud se chcete potkat před představením se svým doprovodem dříve a chcete si ještě nad skleničkou, nebo kávou popovídat v příjemném prostředí, můžete využít Kafe Vzlet, ze kterého je také možné vystoupat směrem k hlavnímu sálu.

U většiny kulturních akcí ve Vzletu není vstupenka vázaná na konkrétní sedačku.

 

Jsem osoba se zdravotním postižením, jak se dostanu na představení?

Máme bezbariérový vstup i výtahovou plošinu, ale prosíme, pro jistotu nám o své návštěvě dejte dopředu vědět, abychom vás přesně instruovali a přichystali rozestavení židlí. Kontaktujte prosím šéfku provozu Emílii Formanovou na emilie@vzlet.cz.

Velký sál i toalety jsou bezbariérové.

 

Je možné ve Vzletu připravit firemní akci?

Pokud chcete pro své zaměstnance připravit něco speciálního, není problém. Ozvěte se nám a rádi s vámi vymyslíme večer ušitý podle vašich představ. Kontaktujte šéfku provozu Emílii Formanovou na emilie@vzlet.cz.

 

 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.