Loading...

Vzletflix

Za kulturou kdykoliv budete chtít, a to bez jediné reklamy.

Kolikrát chcete, kdy chcete, na co chcete.

Bez rezervace lístků, bez reklam, a hlavně bez front na pokladně.

Takový je Vzletflix – předplatné do Vzletu pro ty, co chtějí být na chvíli off-line.

Vyberte si délku předplatného a zažijte neomezenou podívanou.

Náš program je jako kulturní eintopf. Ochutnat můžete divadlo, hudbu, vzdělávací akce, výstavy, program pro děti, ale i společenské akce. Vzletflix vám vše naservíruje formou neomezeného degustačního menu, které si můžete sestavit podle svých chutí.

Výhody pro členy Vzletflixu

- můžete přijít na kolik akcí chcete

- dopředu si nemusíte nic rezervovat

- do e-mailu vám přiletí kompletní program na celý měsíc

- po telefonu vám rádi doporučíme akce podle vašeho gusta

- dostanete jednorázovou slevu 10 % při nákupu na vzletím e-shopu

Více informací

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.