Loading...

Sousedský Vzlet

Zažít něco spolu. Potkat se (nejen) se sousedy a zapojit se tak akorát, jak mám zrovna náladu. Tak si představujeme sousedské akce, které pro vás ve Vzletu chystáme. Vinobraní, Masopustní rej, Mikulášská nadílka, Zažít Holandskou jinak, dílny pro děti, slavnosti, plesy, vernisáže nebo SWAP oblečení... Každá akce má svůj vyjímečný program. Řídíme se heslem sdílet tady a teď. Těšíme se na vás a na vaše blízké.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.