Loading...

Vosto5

Hvězdnou pětici ve složení Jiří Havelka, Ondřej Cihlář, Petr Prokop, Tomina Jeřábek a Ondřej Bauer nemusíme dlouho představovat. Ve Vzletu uvidíte nejen jejich legendární talk show Kupé, ale také inscenaci Sentimetal na téma generační výměny anebo nejnovější koprodukční operu Zabijačka, v níž spatříte členy skupiny tak, jak je máte rádi, v situaci, kterou jste ještě nezažili.

Nebyla by to ta pravá Vosto5ka bez pravidelné dávky dobrodružství. Kluci u nás proto každý rok na podzim pořádají Volnou jízdu – festival čisté improvizace.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.