Loading...

Vosto5

The star quintet comprising Jiří Havelka, Ondřej Cihlář, Petr Prokop, Tomina Jeřábek and Ondřej Bauer needs no introduction. At Vzlet, you can not only catch their legendary talk show Kupé but also experience the production of Sentimetal exploring generational change, or the latest co-produced opera Zabijačka, where you'll see your favourite group members in a situation unlike any you've experienced before.

It wouldn't be the real Vosto5 without a regular dose of adventure. That's why they organize a Free Ride every year in autumn – a festival of pure improvisation.

It wouldn't have been possible without help

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.