Loading...

Rodinný Vzlet

Ve Vzletu myslíme na celou vaši rodinu. S vašimi malými parťáky můžete vyrazit na komentovaný rodinný koncert, zapojit se do taneční inscenace nebo přijít jen tak v neděli odpoledne na loutkovou pohádku. Najdete u nás taky tvůrčí Ateliéry pro ty vzleťáčky, kteří občas uletí do vlastního světa. V Malém foyer pravidelně uvádíme batolecí pohádky pro nejmenší.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.