Loading...

Pro školy

Od sezóny 2023/24 Vzlet připravuje speciální programy pro třídní kolektivy všech stupňů vzdělávání. Nabízíme nejen reprízy vybraných inscenací v dopoledních hodinách, ale i tematické divadelní dílny. Přijďte se třídou nahlédnout do zákulisí nezávislé divadelní tvorby.

1. stupeň ZŠ 2. stupeň ZŠ Divadelní dílny

Mateřské školy

1. stupeň ZŠ

2. stupeň ZŠ

Střední školy

Území nikoho: Příchozí

Území nikoho: Příchozí

Divadlo, Dopolední představení
Mimořádně silné, dojemné a zábavné setkání s herci s těžkým stupněm fyzického postižení. Inscenace rozhodně ale není „jen“ o vozíčkářích.
Objal mě bůh a nic

Objal mě bůh a nic

Divadlo, Dopolední představení
Pohybově-obrazová inscenace režisérky Daniely Špinar, která vychází z nezveřejněných deníků výjimečného režiséra Petra Lébla.

Divadelní dílny

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.