Loading...

Pro školy

Od sezóny 2023/24 Vzlet připravuje speciální programy pro třídní kolektivy všech stupňů vzdělávání. Nabízíme nejen reprízy vybraných inscenací v dopoledních hodinách, ale i tematické divadelní dílny. Přijďte se třídou nahlédnout do zákulisí nezávislé divadelní tvorby.

1. stupeň ZŠ 2. stupeň ZŠ Divadelní dílny

Mateřské školy

Kiosek

Kiosek

Dopolední představení, Ostatní
Interaktivní pohybové představení Kiosek pro děti předškolního věku.

1. stupeň ZŠ

Tanec a fyzika

Tanec a fyzika

Dopolední představení, Ostatní
Taneční představení pro děti ve věku 6 - 15 let.

2. stupeň ZŠ

Tanec a fyzika

Tanec a fyzika

Dopolední představení, Ostatní
Taneční představení pro děti ve věku 6 - 15 let.

Střední školy

Divadelní dílny

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.