Loading...

Území nikoho: Příchozí

Inscenace vznikla jako součást projektu Území nikoho, jímž Vzlet přibližuje problémy komunit a míst přehlížených společností. Tentokrát se jedná o život lidí s fyzickým postižením. Potřebují dvě těla, aby mohli existovat svobodně. Je takový život vůbec možný?

Reflexní dílna po představení tentokrát studenty herní formou seznámí s okolnostmi vzniku iniciativy pro 5. stupeň – příspěvek na péči pro lidi s fyzickým znevýhodněním, díky kterému inscenace vznikla. 

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.