Loading...

Objal mě bůh a nic

Pohybově-obrazová inscenace Objal mě bůh a nic režisérky Daniely Špinar, která vychází z nezveřejněných deníků výjimečného režiséra Petra Lébla (1965-1999). Hlavní roli Lébla nepopisně ztvárňuje tanečnice a choreografka Tereza Ondrová, která za svůj výkon letos získala širší nominaci na Cenu Thálie.

Po představení následuje reflexní dílna, kde budou mít studenti možnost vyjádřit svůj názor na inscenaci a pojmenovat její téma uceleně ze svého pohledu. Diskuse se zúčastní i samotní herci a dramaturgyně Marta Ljubková.

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.