Loading...

Divadelní dílny pro MŠ

Na divadlo se k nám s dětmi nemusíte chodit “jen” dívat, ale nově ho i zažít! Připravili jsme pro vás nabídku tří divadelních dílen, které využívají prvky strukturovaného dramatu, tj. dramatické hry založené na prožitku a porozumění lidskému chování a světu kolem nás. Díky tomu se děti dostávají přímo do jádra příběhu, sami ho vytvářejí a jeho podobu ovlivňují. V intenzivní třičtvrtěhodince nechybí rytmická, pantomimická, výtvarná ani dramatická cvičení.

Vybírat můžete z těchto variant:

Dvanáct měsíčků aneb Jak utíká rok

Jak roční období ovlivňují město a jak přírodu? Jak se žije mimo betonovou džungli?

Na základě Maruščina příběhu si prohloubíme znalosti, které máme o ročních obdobích, o tom, jak se střídají měsíce a jaký to má vliv na přírodu kolem nás i na nás samotné.

Vodník Česílko aneb Návštěva pohádkové říše

Co znamená pro vodníka ztratit domov? Jak moc je voda důležitá a kde ji hledat?

Společně se ponoříme do pohádkové říše a konkrétně do světa vodníka Česílka. Budeme zkoumat vlastnosti vody a její význam pro člověka, vodníky a další vodní bytosti.

Bruncvík a lev aneb Sličné princezny a odvážní rytíři

Jakým způsobem se dostal lev do státního znaku? Co to znamená být středověkým hrdinou?

Tentokrát nás kníže Bruncvík ze staré pověsti vezme do hlubin české historie. Setkáme se s pojmy jako je odvaha, přátelství a hrdinství.

 

 

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.