Loading...

VRŠOVICEMI NA KOLEČKÁCH S ASISTENCÍ O.P.S.

Pojďte s námi objevit nové obzory a poznejte Příchozí.

Inscenace Příchozí divákům přibližuje vztah lidí na vozíku a jejich asistentů. My vás ale vezmeme ještě o kus dál.

Díky spolupráci s organizací Asistence, o.p.s. budete mít možnost zjistit, jaké je to pohybovat se na vozíku terénem Vršovic. Po úvodním třicetiminutovém zácviku od profesionálních instruktorů osobní asistence se na hodinu vydáte do ulic, kde si budete moci nově získané dovednosti vyzkoušet v praxi. Na konci dvouhodinového setkání budete mít i prostor své zážitky s vašimi instruktory sdílet a zhodnotit.

Kapacita je omezená a intenzivnější zážitek vás čeká, pokud se na něj vydáte ve dvojici.

Cena za 1 osobu je 250 Kč.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.