Loading...

O čem bylo bylo nebylo?

Nový pohled na staré příběhy

Proč celý svět zná zrovna příběh o Červené Karkulce, Krásce a zvířeti nebo Popelce? Co je na nich tak přitažlivého? Přijďte s žáky odhalit poselství starých vyprávění a vytvořit nová. Společně budeme hledat cesty k aktualizaci prastarých příběhů skrze úhly pohledu hlavních postav. Dílna se věnuje základům dramaturgie, tvůrčího psaní a v neposlední řadě oboru mluveného slova.

Vzdělávací oblasti: Jazyk a jazyková komunikace, Člověk a společnost, Umění a kultura + průřezové téma Osobností a sociální výchova.
Klíčová slova: interpretace, mluvený projev, kreativita, tvůrčí psaní

Vhodné pro: 2. stupeň ZŠ a SŠ.

 

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.