Loading...

Improvizací (k) tobě

Připravit…. Pozor… Teď a tady!

Improvizace je naprosto základní lidskou dovedností. Stačí ji objevit! Jednoduchá cvičení rozvíjejí empatii (napojování na partnera či respekt ke skupině), vnímání sebe sama (možnost vystoupit ze své komfortní zóny), kreativitu (řešení improvizovaných situací), nabízí vybití i uvolnění (práce s energií i relaxační techniky). Dílna je sestavena pro začátečníky a bere v potaz i citlivé zapojení méně aktivních žáků.

Vzdělávací oblasti: Jazyk a jazyková komunikace, Člověk a společnost, Umění a kultura + průřezové téma Osobností a sociální výchova

Klíčová slova: 4K–koncentrace, komunikace, kreativita, kooperace

Vhodné pro: 2. stupeň ZŠ a SŠ.

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.