Loading...

Ateliér animovaného filmu

Ateliér je určen pro všechny filmové nadšence, kteří rádi tvoří a mají tolik fantazie, že jim tvorba statických objektů už nestačí. Nabízí ochutnávku několika různých animačních technik, které si malí animátoři a animátorky vyzkouší pod vedením zkušené lektorky Aleksandry Griz z ULTRAFUN.

Budeme modelovat postavy a simulovat prostředí díky nejrůznějším materiálům. Své výtvory rozpohybujeme s pomocí programu specializovaného na stop motion animaci. Projdeme se celou cestou filmu od námětu, přes scénář, storyboard, střih až po postprodukci. Cílem ateliéru je vytvořit více krátkých animovaných filmů a postprodukčně je doladit, aby mohly vycestovat na festivaly dětské filmové tvorby.

Máte-li zájem o zajištění školního představení, nebo divadelní dílny, napište nám.

Zaslání níže uvedené poptávky není závazné. Budete kontaktováni naším pracovníkem, který s vám domluví detaily.

Name(Required)
Email(Required)
Hidden
Hidden

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.