Loading...

WORKSHOP K VELIKO-KO-NOČNÍMU KO-KO-NCERTU

Workshop k rodinnému Veliko-ko-nočnímu ko-ko-ncertu

Víte, na jaký hudební nástroj se nejlíp hraje během velikonočního veselí? Ten, který vám ukážeme a který si u nás vyrobíte, jste určitě ještě nikdy neviděli ani neslyšeli!

Čeká vás spousta barevných vajíček a rozkvetlých kytiček a pomlázkových mašlí, a hlavně veselá velikonoční písnička, kterou si potom s hudebníky zazpíváte (a na svůj nástroj zahrajete) na našem následném koncertě!

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.