Loading...

RODINNÝ VZLET: VELIKO-KO-NOČNÍ KO-KO-NCERT

Již tradičně netradiční koncert pro děti od 3 let s lektorkou Klárou Boudalovou, tentokrát věnovaný jaru a Velikonocům.

Jaro! Ko-ko-nečně! Vydejte se s námi na veselou hudební cestu s lidovými písničkami, zajíčky, a hlavně hudebními slepičkami. Upleteme hudební pomlázku, zahrajeme si na vrbovou píšťalku a dozvíte se, jaký je rozdíl mezi klarinetem a rozčileným kohoutem!

S lidovou hudbou a hudbou českých autorů jako Smetana, Janáček, Martinů a Dvořák – k výročí Roku české hudby.

Hraje: Valentiana Chamber Ensemble.

Před koncertem je možné navštívit workshop na kterém si děti vyrobí speciální hudební nástroj. 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.