Loading...

Vzlet a Kino Pilotů školám

Vršovická kulturní křižovatka zve učitele středních i základních škol na odpolední posezení se zástupci lektorského oddělení Vzletu a Kina Pilotů, které pro vás dlouhodobě připravuje vzdělávací akce se zacílením na školní skupinu i pedagogický sbor.

Představíme vám naši kulturní nabídku sezóny 2024/2025 se zaměřením na školní kolektivy. Kromě divadelních představení nabízíme i edukační koncerty, interaktivní dílny, filmové projekce, autorská čtení a další doprovodné programy.

Na akci se prosím registrujte

Drobné občerstvení je zajištěno.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.