Loading...

Taneční studio Light: Krabat

Interaktivní inscenace pro děti od 6 let a dospívající mládež.

Příběh chlapce Krabata, hlavní postavy inscenace, je jedinečný v tom, že zobrazuje dospívání jako skutečný a vážný problém. Vypráví o fascinaci dospívajícího chlapce temnými silami. Jde o příběh všech mladých lidí, kteří se do osidel nějaké moci zapletli. Z nich vede jediná cesta, cesta pevné vůle, opravdového přátelství a zázraku lásky.

RECENZE: Inscenace KRABAT(TOPZINE 5.3.2012)

RECENZE: Inscenace KRABAT(I-DIVADLO.CZ 26.2.2012)

RECENZE: Inscenace KRABAT(TANEČNÍ AKTUALITY 18.3. 2012)

Tvorba a interpretace: Vojta Švejda, Michael Vodenka, Jan Čtvrtník, Radim Peška/Metoděj Vykydal, Eliška Kašparová, Sebastián Vích, Štěpán Tretiag/Jakub Kohout, David Králík, Anna Tretiagová

V dětských rolích: Kateřina Bártů, Barbora Součková, Kateřina Součková, Karla Bábková, Vojtěch Pešl/Josef Novotný, Františka Fialová, Adéla Horová, Aloisie Fialová, Ester Kubizňáková, Diana Lerchová

Scénář, pedagogické vedení: Lenka Tretiagová

Choreografie: Marta Trpišovská / Vodenková, pohybová spolupráce: Renata Bártová

Scéna, kostýmy, hudba: Tomáš Žižka, Agnes Kutas, Dragan Stojčevski, Jan Holeček

Mix autorské hudby a zvuků sesbíraných v Lužici: Jan Holeček

Light design: Pavel Jan/Šimon Kočí

Výtvarná projekce vznikající v průběhu každého představení: Tereza Tretiagová

Premiéra: 7. 11. 2011 ve Studiu ALTA

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.