Loading...

Masopustní rej

Rej masek a loučení se zimou pro vás připravuje i letos Vzlet společně s Městskou částí Praha 10. 🎭

Co nás čeká?

Příjemně strávené odpoledne na náměstí S. Čecha u společného ohně, na kterém si budete moct opéct třeba špekáček. Kromě drobného hodování si budete moci dotvořit své kostýmy a stát se pravou masopustní maškarou. O skvělou atmosféru se postará živá hudba a maškary na chůdách i bez, se kterými pak vyrazíme průvodem přes Vršovice do Vzletu!

PROGRAM

14:00 I Zahájení akce na náměstí Svatopluka Čecha.

Zapálení masopustních ohňů a opékání buřtů.

Živá muzika a lidové tance.

Dílničky pro děti.

16:30 I Start Masopustního průvod přes Vršovice ke Vzletu.

cca 17:15 I Příchod ke Vzletu, ukončení průvodu…

…navazuje party tancovačka s Circus brothers uvnitř Vzletu. 🕺💃

Těšíme se na vás a vaše masky! 🥳

Městská část Praha 10 a Vzlet

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.