Loading...

Když jde třída do divadla – workshop pro učitele

Navštěvujete se třídou divadelní představení, ale nemáte čas se věnovat důkladné přípravě nebo si nejste jistí, jak zážitek reflektovat? Přijďte si rozšířit obzory do vršovického Vzletu.

Workshop Když jde třída do divadla vám představí jednoduché a efektivní techniky, které nabízejí prohlubování diváckého zážitku před i po návštěvě divadelního představení. Dílna bude bohatá na reflexní a evokační metody práce se skupinou, ať už jim věnujete 5 minut cestou v tramvaji nebo 90 minut v rámci projektového dne.

CENA: 500 kč

Dílnu vede divadelní lektorka, herečka a pedagožka Petra Šavrdová.

 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.