Loading...

Jarní SWAP květin a Ukliďme Vršovice

První dubnovou sobotu ve Vzletu věnujeme péči o naše okolí i rostliny. Zapojte se do společného úklidu Vršovic a následně se odměňte nejen dobrým drinkem, ale i novou pokojovkou.

Ukliďme Vršovice
V rámci celostátní dobrovolnické úklidové akce Ukliďme Česko, bychom tento rok chtěli vyčistit a revitalizovat porost nad zídkou v ulici Holandská. Rádi bychom tomuto místu věnovali pozornost a péči, abychom nejen našim divákům zpříjemnili cestu kolem Vzletu.
Do úklidu se ale neváhejte pustit i v jiných částech Vršovic. Stačí si v Kafe Vzlet vyzvednout pytle a potřebné pomůcky od obsluhy a vrhnout se na zvelebování prostorů ve vašem okolí. Nashromážděný odpad pak v zavázaných pytlích můžete nechat u postranního schodiště Vzletu v ulici Norská.

Květinový SWAP
Po úklidu si dopřejte zaslouženého odpočinku. Nashromáždilo se vám doma s přicházejícím jarem příliš pokojovek, pro které není místo? Nebo svou sbírku možná chcete rozšířit o nové výhonky? Přijďte zeleň směnit do Vzletu. Vítány jsou rostliny, semínky, řízky i sazenic jakýchkoliv druhů. Rostliny prosíme noste zdravé a ideálně opatřené jmenovkou s názvem druhu květiny.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.