Loading...

Improvizační masterclass s Jiřím Havelkou aneb Všímej, vnímej a užívej

V předvečer pražského improvizačního festivalu Volná jízda jsme si pro Vás přichystali workshop s českým režisérem, dramatikem a hercem Jiřím Havelkou. Cílem bude si všímat impulsů z okolí i zevnitř, vnímat svoje tělo i svou mysl a užívat si přítomný okamžik bez autocenzury.

Přijďte rozvíjet svoje improvizační schopnosti a ponořte se do šíleného světa hravé imaginace.

CENA: 790/ student 590 kč

Délka masterclass 2 hodiny.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.