Velký sál

Zorganizujte svou kulturní nebo společenskou akci v sále ve stylu art deco s původním sádrovým promítacím plátnem. Vedle sálu je VIP salónek, bar a uzamykatelný skladovací prostor. Pod pódiem se nachází prostorná ​herecká šatna s vlastním vstupem z ulice Norská, sprchovým koutem a toaletou. Na vaši akci umíme zařídit catering a pomůžeme vám ji ​technicky i personálně zajistit. Pro návštěvníky máme vyhrazený speciální vchod, šatnu, úschovné skříňky a jsme bezbariéroví. Na vstup vám půjčíme mobilní odbavovací pulty.

Budova je po rekonstrukci vybavena stabilním elektrickým vedením, datovými rozvody a po celém objektu je zajištěno kvalitní wi-fi připojení. V sále je nová parketová podlaha. ​Nabízíme možnost položení taneční podlahy - baletizolu. Díky akustickým prvkům je prostor vhodný jak pro mluvené slovo, divadlo, tak pro koncerty. Využít můžete i multifunkční sjížděcí trussový rámeček na elektromoterech. Sál je vybavený moderní vzduchotechnikou, která vám zpříjemní pobyt u nás jak v létě, tak v zimě. Pro rozšíření kapacity vám nabízíme sezení i na balkoně. Techniku a dekorace můžete navážet bezbariérovým nájezdem, jen o tom potřebujeme vědět dopředu. Díky technickému vybavení proměníme sál dle vašich představ. Napište nám a my vám pošleme podrobný soupis zvukového a světelného vybavení.

Těšíme se na spolupráci!

Kapacita: 300 míst na sezení | s elevací 280 míst 400 lidí na stání
Celková plocha sálu: 16 × 23 m
Cena: dle dohody
Poptat pronájem

Klubovna

Hledáte prostor, kde se můžete pravidelně scházet, pořádat kroužky, pracovní schůzky nebo narozeninovou oslavy pro děti? Vyzkoušejte naši Klubovnu, kterou najdete v přízemí Vzletu. Součástí odhlučněného prostoru je šatna, základní zvuková aparatura, baletizol, stůl, židle a úložný prostor. Klubovnu vám vždy pomůžeme vybavit podle vašich představ.

Kapacita: 15–20 lidí
Celková plocha sálu: 3,8 × 6,2 m
Cena: dle dohody. Pokud bydlíte, tvoříte na Praze 10 nebo pořádáte neziskovou akci, napište nám o tom. Máme pro vás speciální slevu.
Poptat pronájem
Dárkové poukazy E-shop