Loading...

Vosto5: 24. Kupé ve Vzletu s Klárou Kollárovou a Džianem Babanem

Hosty 24. dílu talkshow divadla VOSTO5 ve Vzletu budou národní sommelierka České republiky Klára Kollárová a hudebník a scénárista Džian Baban.

Uvadající přátelé, někdejší fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník se stárnoucím noblesním sólistou Příbramského divadla v Příbrami Karlem Krautgartnerem, si zvou do své pravidelné talkshow vždy dva neotřelé hosty – ke společné jízdě v kupé pomyslného mezinárodního expresu dotazů. Někdy se s nimi sveze i pár hudebníků, kteří doprovodí průjezdy temnými tunely, kdy není okénkem v kupé výhled do krajiny životů našich hostí.

Moderují: Pavel Pláteník (Ondřej Cihlář) a Karel Krautgartner (Petr Prokop) – Vosto5

Hudební režie a dramaturgie: Kurt Gebauer (Ondřej Bauer) nebo Martin Hůlka (Martin Tvrdý)

Videozáznamy: Martin Bažina – ČST Ostrava (Martin Bražina)

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.