Loading...

Talent Drama Studio: Vršovický festival talentů

17:00-17:45

Kočky v plastu, skupina XOXO (13-17 let)

Jsme pouze kočkovité otisky nás samých, stínové postavičky individuálního nevědomí, černobílou kopií, otiskem, vytištěným nakopírovaným já nebo jsme skuteční? Jsme pravdou nebo jen stínem pravdy? Kdo jsme? Autorské představení skupiny XOXO, 13-18 let. Režijní vedení Jiří Ondra, Erika Merjavá.

Vstupenky.

18:15-19:00

Plný zuby, skupina Spektákl (15-20 let)

Co by se mohlo stát? Nic. Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Ty jsi vinen! Osm příběhů, jedna otázka a pouze jedna odpověď. “Byls to ty!” Autorské představení skupiny Spektákl, 15-20 let. Režijní vedení Jiří Ondra, Erika Merjavá.

Vstupenky.

19:30-20:30

, soubor Vosí hnízdo (15-23 let)

Jak byste se cítili zavřeni v místnosti, ze které nemůžete odejít? A co kdybyste tam nebyli sami? Prostor mezi čtyřmi stěnami se stává vaší jedinou realitou. Už vám z toho hrabe. Nemůžete odejít…? Kde jsme se to ocitli? Můžeme si ještě věřit? Co jsou zač? A kdo je sakra ten kominíček? Autorské představení mladé generace Vosí hnízdo. Režijní vedení Jiří Ondra, Erika Merjavá.

Vstupenky.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.