Loading...

Should I stay or should I go?: dramaturgický úvod

Přijďte se s námi naladit na večerní představení. V malém foyer na vás bude půl hodiny před začátkem čekat divadelní lektorka Petra Šavrdová a dramaturg inscenace Petra Erbes. Dozvíte se podrobnosti a zajímavosti ze zkoušení a tvorby výsledného díla.

Program je zcela zdarma v rámci vstupenky a registrace není nutná.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.