Loading...

První rána kapitána: Vzletí hovory

Chcete sdílet své názory a dojmy z představení? Chcete na inscenaci nahlédnout i očima jiného diváka? Či si jen dát pivo nebo víno a zaposlouchat se do diskuze ostatních? Připojte se k neformální debatě s ostatními diváky, kterou povede divadelní lektorka Petra Šavrdová.

Stačí po skončení představení přijít do malého foyer.

Rozhodnout se můžete klidně až na místě, registrace není nutná.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.