Loading...

První rána kapitána: reflexní dílna

Po představení s námi zůstaňte na krátkou reflexní dílnu vedenou divadelní lektorkou Vzletu Petrou Šavrdovou.

Na vlastní kůži si vyzkoušíte některé divadelní principy, se kterými tvůrci pracují, a zamyslíte se hlouběji nad tématy inscenace. Průvodci jim budou samotní aktéři, což nabídne jedinečnou možnost v dialogu s nimi konfrontovat své vlastní zkušenosti.

Celý program bude trvat zhruba 30-40 min a účast na něm je zcela zdarma v rámci vstupenky.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.