Loading...

Komentovaná prohlídka s Vasilem Artamonovem, autorem výstavy Ptačí perspektiva

Na konci února proběhla v Galerii Rohovka vernisáž výstavy Ptačí perspektiva Vasila Artamonova. Tato výstava bude k vidění do konce května a právě před koncem výstavy máte jedinečnou možnost si ji projít spolu s jejím autorem.

Vasil Artamonov (*1980) je malíř a v současné době také pedagog působící v Ateliéru malířství 1 na FaVU VUT v Brně. Jeho výstava připravená pro Vzlet představuje díla, ve kterých zpracovává témata moci a hranice naší svobody.

Více informací o Galerii Vzlet

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.