Loading...

Husa na Provázku: Změna programu vyhrazena

Představení je součástí festivalu čisté improvizace Volná jízda vol. 3.

Volánková, Buš, Teleky, Pechová a Konvička. Čtyři herci a muzikant. Bezvýhradní improvizátoři v netradičním formátu volných, nečekaně soustředěných improvizací, jejichž východiskem je změna, kterou s sebou do prázdného sálu v konkrétní večer diváci přinášejí – atmosféry, nevyslovené příběhy, paralelní světy… Prostor pro léčivou improvizaci a změnu jako pevná součást programu divadla. Premiéra i derniéra v jednom.

Osoby a obsazení:

Dalibor Buš
Dominik Teleky
Tereza Volánková
Zdislava Pechová
Martin Konvička

Délka představení 60 min. 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.