Loading...

Galerie Vzlet – Hubert Švaříček:
Snad by nám bylo ve vsi líp

Nová výstava Huberta Švaříčka představuje sérii velkoformátových obrazů vytvořených korozí na nalezených materiálech, které autor nachází na skládkách, v dílnách a sběrných dvorech. Inspirací jsou mu rodinná fotografická alba, z nichž vznikají koláže plné zanikajících vzpomínek a zastřených obrazů. Autor se zabývá otázkami paměti, fragmentace minulých událostí i dekontextualizace vlastních prožitků.

Hubert Švaříček je studentem Ateliéru volného umění I na UMPRUM pod vedením Dominika Langa. 

 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.