Loading...

Dobročinnej Blešák vol. 7

Již 7. pokračování Dobročinného Blešáku se bude opět konat ve Vzletu. V neděli 2. června můžete přijít do Kafe Vzlet a do přilehlé Galerie Vzlet nakoupit stylové oblečení a doplňky a podpořit tím dobrou věc. Tento rok půjde podpora do neziskové organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí už od roku 2002.

 

 

 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.