Loading...

Divadelní dílna pro pedagogy

VYUŽITÍ METOD DRAMATICKÉ VÝCHOVY VE VÝUCE

Oživte své hodiny interaktivními metodami z oboru dramatické výchovy. V rámci praktické dílny si některé principy sami ve skupinách vyzkoušíte a získáte tak nový náhled na probíranou látku. Zároveň se potkáte s kolegy z různých oborů i typů škol a budete s nimi moci sdílet své zkušenosti z praxe.

Metody z oblasti dramatické výchovy rozšiřují portfolio každého pedagoga. Principy dramatizace obohacují nejenom výuku českého jazyka, ale i např. dějepisu, zeměpisu, přírodovědy či občanské výchovy.

Po skončení společně navštívíme představení Objal mě Bůh a nic, které můžete navštívit i se svou třídou při jedné z dopoledních repríz.

Hlavní roli Petra Lébla nepopisně ztvárňuje tanečnice a choreografka Tereza Ondrová, která za svůj výkon získala širší nominaci na Cenu Thálie.

—————————————————————————————

KDY: 22.2., 16:00-18:00

KDE: Vršovická kulturní křižovatka Vzlet, Holandská 669/1, Praha 10 – Vršovice

CENA: 750 Kč/pedagog (vstupenka na představení v ceně)

LEKTORKA: Petra Šavrdová (divadelní lektorka, herečka, pedagožka)

Pro více informací můžete kontaktovat lektorku petra.savrdova@vzlet.cz

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.