Loading...

První rána kapitána: diskuze s tvůrci

Míváte po zhlédnutí představení kupu otázek a chcete si je nechat zodpovědět od těch nejpovolanějších? Chcete nahlédnout za oponu celého projektu? Zůstaňte s námi na diskuzi s tvůrci!

Divadelní lektorka nabídne formou debaty s herci, režisérkou i dramaturgyní inscenace odpovědi na nejčastější dotazy, ale bude prostor i pro ty vaše.

Program je zcela zdarma v rámci vstupenky a registrace není nutná. 

Diskuze bude probíhat cca 10 min. po skončení představení ve velkém sále. 

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.