Loading...

Den dětí – Galerie Vzlet: Výtvarná dílna Pohádka

Každý pohádkový hrdina je originál.

Vstupte do světa fantazie a zhmotněte své pohádkové hrdiny! V tomto workshopu si děti vyrobí originálního pohádkovou postavu z nejrůznějších přírodních materiálů, textilu, koláže a přivedou ji tak k životu. V malé kouzelné scéně mohou rozehrát příběh, který tak mohou sdílet s ostatními tvůrci pohádkových postav.

Workshop je určen pro všechny malé i velké snílky od cca 3 – 99 let.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.