Loading...

Collegium 1704 uvádí: Petr Skalka

Petr Skalkafenomenální barokní violoncellista a zakládající člen Collegia 1704, který v současnosti působí jako profesor na prestižní škole specializované na starou hudbu — švýcarské Schole Cantorum Basiliensis —, představuje ambiciózní výběr z violoncellových suit Johanna Sebastiana Bacha, doplněný o díla českého rodáka Heinricha Ignaze Franze Bibera.

Účinkující: Petr Skalka (violoncello)

Z programu koncertu:

Johann Sebastian Bach: Suita č. 1 G dur / Suite no. 1 G major BWV 1007

Johann Sebastian Bach: Suita č. 2 d moll / Suite no. 2 D minor BWV 1008

Heinrich Ignaz Franz Biber: Passacaglia c moll Anděl Strážný/ Passacaglia C minor Guardian Angel

Johann Sebastian Bach: Suita č. 3 C dur / Suite no. 3 C major BWV 1009

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.