Loading...

Collegium 1704 uvádí: Naomi Rivieccio & Talenti Vulcanici

Program reflektuje unikátní hudební produkci Neapole a jejího kraje, která je v Praze velmi zřídka ke slyšení. Právě těmito hudebními poklady se zabývá Nadace Pietà de’Turchini v Neapoli, s níž od roku 2024 navazujeme v rámci koncertní řady Hudební cesty Evropou dlouhodobé partnerství.

Účinkující: 

Naomi Rivieccio (soprán) & Talenti Vulcanici

Stefano Demicheli (cembalo, dirigent)

Marcello Scandelli (violoncello)

Federico Bagnasco (kontrabas)

Juan José Francione  (loutna a kytara)

Z programu:

Francesco Mancini: Là dove il bel Sebeto

Alessandro Scarlatti: Là nel bel sen della regal sirena

Francesco Paolo Supriani: Toccata č. 10 pro violoncello / Toccata no. 10 for cello

Domenico Scarlatti: Sonáta A dur pro cembalo / Sonata A major for harpsichord K 208

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.