Loading...

Činoherní divadlo Dnipro „Věříme!“: Bílý mor

Jedno z nejlepších ukrajinských divadel – činoherní divadlo Dnipro „Věříme!“, odehraje 1. května ve Vzletu premiérové ​​představení „Bílý mor“ na motivy hry českého dramatika Karla Čapka.

Představení bude uvedeno s českými titulky a je doporučeno od 16 let.

Vstup na představení je zdarma, je však nutná předchozí registrace.

Představení bude uvedeno v rámci projektu „Bílý mor: Fantastický realismus časů jedné války“, který realizuje nevládní organizace „People’s Aid Ukraine“ ve spolupráci s Divadlem mladých Dněpr „Věříme!“, a je spolufinancován programem ZMINA: Rebuilding, vytvořeným za podpory Evropské unie v rámci speciální soutěže pro žádosti na podporu ukrajinských imigrantů a ukrajinského kulturního a kreativního sektoru za podpory Mezinárodního fondu IZOLYATSIA, Trans. Europe Halles a Malý Berlín.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.