Loading...

NA VÝCHOD! PODCAST ČRO PLUS VE VZLETU

První veřejné natáčení populárního podcastu Českého rozhlasu Plus.

Podcast Na Východ! se poprvé vydává za svými posluchači. Josef Pazderka a Ondřej Soukup mají za sebou prvních deset dílů, ve kterých probírali třeba to, koho Vladimir Putin nechá zabít příště, proč se stále drží u moci Alexandr Lukašenko i jak zvládnout ruské silvestrovské přípitky.

Tentokrát si pozvali i speciální hosty – kolegy a přátele Petru Procházkovou a Vojtěcha Boháče. Společně se budou bavit hlavně o válce na Ukrajině, která trvá už téměř dva roky. Zapojte se do natáčení nové epizody nechte se také pohltit postsovětským prostorem v bezpečí Vzletu.

Vstup na natáčení je ZDARMA, je potřeba na místa vytvořit rezervaci, kterou naleznete pod odkazem VSTUPENKY.

Bez pomoci by to nešlo

Vzlet realizuje projekty Cyklus vzdělávacích koncertů pro děti ve vršovické kulturní křižovatce Vzlet, reg.č. 0213000097, zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti převážně klasické hudby formou koncertů s participací publika a workshopů pro rodiče a děti, založeném na metodě Valentiana a Webdesign a UI/UX webových stránek vzlet.cz/reg.č. 0380001072, zaměřený na vytvoření nového webdesignu a UX/UI řešení existujících internetových stránek kulturního centra Vzlet - www.vzlet.cz.

Vzlet - networking a vzdělávání v zahraničí, reg.č. 0314000092, zaměřený na navázání a prohlubování profesních mezinárodních vztahů žadatele a na rozvoj kompetencí jednotlivých pracovníků Vzletu jednak skrze členství v Trans Europe Halles a účasti na jejích pravidelných konferencích, ale také skrze výjezdy pracovníků na krátké pracovní stáže.