Vzlet slaví 100 let!

Vzlet je už stoletý dědeček. Jeho kulatiny oslavíme 12. listopadu. Připravili jsme si pro něj, a hlavně pro vás, velkou oslavu plnou vzpomínek a vůní starého biografu.

Od 14:00 do 16:30 vám mistr Martin Plitz ukáže klasickou promítačku z doby analogové, se kterou budeme promítat na sto let staré plátno. Workshop je zadarmo a pro celou rodinu.

Od 14:00 do 17:00 budou děti vyrábět společně s výtvarnicí Evou Jiřičkou vlastní originální domy v Rohovce. Dílna je za dobrovolné vstupné.

Od 16:00 se společně s vršovickým Sokolem vydáme na slavnostní průvod až do Vzletu, který zakončíme živým obrazem v 16:30.

V 17:00 otevřeme výstavu Vršovická BIOGRAFie. Společně s vámi jsme vytvořili mapu historie, zážitků a zkušeností z Vršovic. Příběhy vašich sousedů si budete moct přečíst na venkovním plotě vedle Vzletu. Vernisáž je zadarmo.

V 17:30 si ve velkém sále promítneme snímek Až přijde kocour v hlavní roli s Janem Werichem a Emílií Vašáryovou. A pozor promítáme téměř po 60 letech na původní historické plátno. Vstupné základní 64 Kč a snížené za 21 Kč.

V 19:30 nám k tanci zahraje Orchestr Ježkovy stopy a podíváme se na sokolskou taneční sestavu v podání župy Vzlet pod vedením předcvičovatelky Dorky. Na závěr si společně připijeme na dalších 100 let vršovického Vzletu.

Pojďte s námi slavit třímístné kulatiny.

Cena vstupenek: Zdarma
E-shop