Ufftenživot: OPEN MIKE

Pilotní díl je na téma sociální sítě.

Sponzorem akce je MIKE - nikdy nemá čas přijít, ale je otevřený skoro všemu.

Záměrem inscenovaného večera OPEN MIKE je pootevřít téma fenoménu sociálních sítí a internetu společně s pozvanými hosty, kteří se k tématu vyjádří výpovědí, stand - upem, či krátkou performancí, podle svého vztahu k danému tématu.

Můžete se těšit na osobnosti jako Ester Geislerová, Jaro Viňarský, Eliška Hanušová, Marie Doležalová, nebo Marek Zelinka. Hostka, která náš večer zaštítí, a se kterou proběhne závěrečná diskuse, je Dr. Marie Heřmanová - antropoložka a socioložka, která působí na Sociologickém ústavu Akademie věd ČR a na Fakultě humanitních studií UK, kde se věnuje výzkumu digitálních komunikačních platforem, internetové kultury a influencerů. Těšit se můžete i na náhodného hosta.

Přijďte se s námi bavit, zasmát se, zapřemýšlet a na závěr i diskutovat.

S Marií Heřmanovou si můžete poslechnout rozhovor v podcastu Život on air.

Večerem a závěrečnou diskusí vás provede Sára Arnsteinová, Nataša Bednářová, Kateřina Císařová, Lucia Čižinská. O hudbu a zvuk večera se postará hudebnice Bára Zmeková.

Koncept večera, uvádějí: Sára Arnsteinová, Nataša Bednářová, Kateřina Císařová, Lucia Čižinská

Hudba: Bára Zmeková

Technické zajištění: Štěpán Hejzlar

Produkce: spolek Ufftenživot

Projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy a Ministerstva kultury.

Toto setkání je prvním dílem OPEN MIKE večerů, které mají za úkol otevírat aktuální společenská témata, a to skrze zkušenosti pozvaných osobností a odborníků, kteří se danému tématu dlouhodobě věnují. Vrcholem akce je debata, do které se mohou zapojit jak účinkující tak diváci.

Cena vstupenek: 190–250 Kč
Dárkové poukazy E-shop