Allison Wheeler Winterspring (USA) & Tomáš Jochmann Trio – Tribute to Barry Harris

Jazzový večer ve Vzletu. Těšit se můžete na koncert americké zpěvačky Allison Wheeler s doprovodem pianisty Daniela Bulatkina a nový projekt jednoho z nejvyhledávanějších českých klavíristů – Tomáše Jochmanna, Tribute to Barry Harris.

Allison Wheeler je jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey (USA). Je všestrannou zpěvačkou se silným zaměřením na improvizaci. Nedávno absolvovala jazzová studia na University of Northern Colorado a získala cenu prestižního časopisu DownBeat za Vysokoškolského vokalistu roku 2018. Allison měla již tu čest vystoupit po boku takových hvězd jako jsou New York Voices, Aubrey Logan a Vertical Voices.

Nový projekt jednoho z nejvyhledávanějších českých klavíristů, Tomáše Jochmanna, Tribute to Barry Harris, je poctou nedávno zesnulé světové legendě Barry Harrisovi. Jako jeden z Barryho letitých studentů byl Tomáš s králem bebopového klavíru ve spojení do posledních chvil. S projektem Tribute to Barry Harris chce pokračovat v odkazu svého mentora v podobě jazzové hry s mimořádným důrazem na bohatý harmonicko-melodický výraz.

💙 Koncert se uskuteční za podpory OSA.

VSTUPENKY

v předprodeji 220 Kč

na místě 250 Kč

Cena vstupenek: 220–250 Kč
Dárkové poukazy E-shop