Studio Damúza: Fimfárum

❌ ZMĚNA POHÁDKY: Kvůli onemocnění herců budeme hrát místo Hodiny modrých slonů 👉 Fimfárum. Přijďte na nedělní loutkovou pohádku pro celou rodinu na motivy slavné knihy Jana Wericha.

Pohádkový podzim ve Vzletu pokračuje nedělním Fimfárem pro vzleťáčky od 3 let a jejich dospělé parťáky. 👨‍👩‍👧‍👦 Začínáme od 15:00 pod vlaštovkovým nebem.

..a co to vlastně je, to „fimfárum”?

Fimfárum je proutek, který je jen o chlup tenčí než ta nejtenčí rákoska, který se vejde do holínky. Pokud se jím jednou švihne, všechno v jeho okolí ztuhne a znehybní jako na obrázku. Nepohne se, dokud se jím nešvihne podruhé. Existoval pouze jeden a ten měl čert…

Werichova vila vám přináší novou loutkovou inscenaci: Fimfárum, ve které uvidíte 3 pohádky ze slavné knihy Jana Wericha. Těšit se můžete na malinkatého Palečka a Sněhového žrouta, Čertovské Fimfárum a jednu pohádku do třetice, jak už tomu v pohádkách bývá.

Délka představení: 40 minut

Hrají: Tomáš Podrazil

——————————-

Ve Vzletu pořádáme každý druhý víkend pohádky pro děti pod vlaštovkovým nebem v Malém foyer. Spolupracujeme se Studiem Damúza, které tvoří inscenace, ve kterých se dětský divák stává rovnocenným partnerem. Cílem je, aby představení bavilo jak malého diváka, tak i vás. Přijďte to do Vzletu vyzkoušet.

Cena vstupenek: 80–100 Kč
Délka představení: 40 minut